Danas smo dočekali 111. generaciju gimnazijalaca. Širom su otvorena vrata novim saznanjima, spoznajama i iskustvima. Nadamo se da će slijediti već popločani put uspjeha škole s dugom tradicijom, koji je, ipak, za svakog pojedinca različit. U Gimnaziji se upravo njeguju ovakve vrijednosti – visoki standardi znanja, ali i individualnost, kreativnost i  pravo na različitost.

dobro došli, prvaci

Direktorica gospođa Zoja Bojanić- Lalović prvacima je poželjela dobrodošlicu, s nadom da će biti zadovoljni izborom, poručivši im da su svi zaposleni u ovoj školi spremni su da im pomognu u svim segmentima obrazovnog i vaspitnog procesa.

Poslije prozivke i prigodnog muzičkog programa, odjeljenjske starješine su održale prvi čas ove nastavne godine.