Copyright 2021 - Custom text here

DOBITNICI NAGRADE IZ FONDA ZA TALENTE

Ponosni smo na naše profesore i učenike, dobitnike nagrade iz Fonda za talente.

Profesori:

Svetlana Varagić, Mirjana Pješčić, Dragana Tasić, Marijana Mugoša, Milica Usančević, Sanja Ognjanović, Vesna Kovačević, Ivana Ilić, Ivona Adžić, Marija Kopitović, Maja Sekulović, Marija Kojić, Gordana Vučinić, Ana Đelević, Sanja Boričić, Nataša Bešović, Radoman Čečović.

Učenici:

Ana Slavić, David Dedić, Lena Grujičić, Sofija Đukić, Ana Lazović, Nađa Popović, Sara Tadić, Filip Irić, Andrija Đurović, David Vukićević, Bojana Žižić, Staša Tomović, Ilija Ivanov, Kosta Vukićević, Katarina Lakić, Ksenija Maraš, Selena Zindović, Vladimir Vlahović, Milica Rajčić, Anja Radulović, Danilo Konjević, Lazar Vučinić, Nemanja Dragišić, Anastasija Anđelić, Marija Boljević, Andrea Pajović, Anja Pavićević, Helena Stanković, Marko Žižić, Saša Živaljević.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];