Copyright 2022 - Custom text here

DIREKTORICA GIMNAZIJE NAJAVILA DAN OTVORENIH VRATA

Direktorica Gimnazije „Slobodan Škerović” Biljana Vučurović, gostujući u emisiji „Lice Podgorice” na Gradskoj televiziji, najavila je Dan otvorenih vrata koji će u petak, 13. maja, biti organizovan u školi.

Tokom pomenutog događaja, kako je u više navrata isticano, Gimnazija će otvoriti svoja vrata za sve učenike 9. razreda, njihove roditelje i nastavnike. Zainteresovani će imati priliku da isprate panel diskusiju u okviru koje će moći da se upoznaju sa načinom organizacije nastave u školi, obrazovnim profilima, ali i vannastavnim aktivnostima. Takođe, u sklopu događaja biće organizovan i obilazak škole – kabineta, učionica, fiskulturne sale, biblioteke, kao i ostalih značajnih prostorija i službi.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];