ТАРА ПОПОВИЋ НАСТАВЉА УСПЈЕШНО ШКОЛОВАЊЕ У АМЕРИЦИ

Некадашња ученица Гимназије Слободан Шкеровић Тара Поповић, захваљујући стипендији школе „Hoosac”, трећи разред завршила је у Америци, у Држави Њујорк. Након успјешног завршетка школске године у установи која биљежи традицију дугу 133 године, Тара је добила прилику да тамо настави образовање и заврши четврти разред.

О њеним досадашњим резултатима најбоље свједоче вриједне награде које је освојила: „Student of the year” (fifth form), „Math student of the year” (Algebra 1, Algebra 2, Precalculus and Geometry), „National Honor Society Member” (in 10% of all high school students in the U.S.), „President’s award for the outstanding academic excellence”, „MIP for the soccer season”, „Athletic award for basketball season”, „Athletic award for soccer season”.