Невладина организација Удружење психолога Црне Горе, уз сагласност Министарства просвјете, науке, културе и спорта, реализује у Гимназији пројекат „Млади психолози за младе”.

Реализација пројекта планирана је кроз осам радионица у оквиру којих ће ученици бити у прилици да размотре своје жеље, потребе, интересовања, могућности и способности, однос према раду, као и да развију вјештине самопоузданог и одговорног одлучивања.

Радионице ће се одржавати у просторијама Гимназије уторком од 11:30 х до 12:30 х (фебруар),  односно сриједом од 11:30 х до 12:30 х (март).

Заинтересовани ученици треба да се пријаве за учешће најкасније до понедељка, 4. фебруара, код психолога Марије Гошовић или путем електронске поште Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli..