Pedagoško-psihološka služba poziva sve zainteresovane učenik da se prijave za webinar s Vukom Vukovićem, bivšim učenikom i stipendistom Univerziteta Njujork u Abu Dabiju: „37 Questions With Vuk Vukovic | NYU Abu Dhabi (NYUAD)“.

Kroz osmišljenjih 37 kratkih, zanimljivih i važnih pitanja, imaćete priliku da upoznate način studiranja i života na NYUAD, a zatim i sami da postavljate pitanja. Na Univerzitetu je moguće upisati veliki broj različitih studijskih programa: umjetnost i humanističke nauke, inženjerstvo, prirodne nauke i multidisciplinarne nauke, a već neko vrijeme ovaj univerzitet među učenicima naših škola ima kultni status zbog mogućnosti dobijanja pune stipendije i procedure upisa koja je za naše učenike olakšana.

Webinar će biti organizovan 25. marta s početkom u 17 sati.  Registrovati se možete slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.