Tim za karijernu orijentaciju organizuje vebinar sa Bojanom Žižić i Milicom Žižić, bivšim učenicama Gimnazije, a sada učenicama i stipendistkinjama na Ujedinjenom svjetskom koledžu u Njemačkoj i u Drugoj gimnaziji u Mariboru, gdje pohađaju nastavu u okviru programa međunarodne mature.

Međunarodna matura poznat je i u svijetu renomiran dvogodišnji preduniverzitetski program nastave na engleskom jeziku koji omogućava kvalitetno obrazovanje i pripremu kandidata za studiranje na univerzitetu. Program traje dvije godine i završava se međunarodnom diplomom koja je priznata na svim najpoznatijim svjetskim univerzitetima.

Vebinar će biti organizovan u četvrtak, 3. marta, u 16.45 sati. Možete se registrovati tako što ćete  osnovne podatke (ime, prezime, razred i odjeljenje) poslati putem elektronske pošte Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli. pedagogici Vanji Rakočević.