Izvještaj sa Naknadnog konkursa za upis učenika u I razred srednje škole za školsku 2021/22. godinu.

III dan – 20. 8. 2021.

Potvrda upisa za učenike I razreda obaviće se 24. i 25. avgusta 2021. godine u prostorijama Škole u periodu od 8h do 12h.

Učenici prilikom potvrde upisa prilažu originalna svjedočanstva za posljedna tri razreda osnovne škole.

Pogledajte rang liste poslije trećeg dana prijave na Naknadni konkurs:

Opšta gimnazija

Dvojezično odjeljenje opšte gimnazije

Matematička gimnazija

preuzmi

Konkurs možete pogledati ovdje.

NAPOMENA: Na osnovu saglasnosti Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta (broj 04-604/21-5448/3, od 10. avgusta 2021. godine) odobrava se raspoređivanje sedam učenika (koji su na Konkursu za upis učenika u prvi razred srednjih škola u Crnoj Gori u školskoj 2021/2022. godini upisani u odjeljenje filološke gimnazije koje se nije oformilo jer nema uslova za njegovo formiranje u skladu sa Pravilnikom o normativima i standardima za sticanje sredstava iz javnih prihoda za ustanove koje izvode javno važeće obrazovne programe) u novo odjeljenje gimnazije opšteg smjera:

1. Radivoje Durutović
  2. Dara Stojanović

i postojeće dvojezično odjeljenje opšte gimnazije:

1. Kristina Stijepović
  2. Jovan Praščević
  3. Sara Popović
  4. Viktor Vukčević
  5. Stela Savić.

Rang listu u junskom upisnom roku za filološku gimnaziju možete vidjeti ovdje.