UTORAK, 28. SEPTEMBAR U 12 SATI (glavna bina Sajma)
V. d. direktorice Biljana Vučurović, profesori Aleksandra Ražnatović, Maja Sekulović, Marko Spaić, Ivona Adžić i njihovi učenici predstaviće našu školu.

SRIJEDA, 29. SEPTEMBAR U 12 SATI
Profesori crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnost Aleksandra Brnović i Dragoljub Pajović sa svojim učenicima održaće literarnu radionicu „Stilska vježba”.

ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR U 12 SATI
Profesori likovne umjetnosti Ivana Ćupić i Gordana Trebješanin sa svojim učenicima održaće likovnu radionicu „Ilustracija”.

PETAK, 1. OKTOBAR U 12 SATI
Profesori fizike Vladimir Popović i Suzana Vujošević sa učenicima dočaraće fiziku kroz astronomiju i zanimljive eksperimente.

PETAK, 1. OKTOBAR U 14 SATI
Profesorica filozofije Smilja Vukićević i profesorica matematike Ivona Adžić sa učenicima predstavljaju aktivnosti logičko-matematičke sekcije.

SUBOTA, 2. OKTOBAR U 12 SATI
Profesorice latinskog jezika Valentina Popović i Ilijana Martić i učenici realizovaće radionicu „Latinski jezik i kultura starog Rima”

NEDJELJA, 3. OKTOBAR U 12 SATI (glavna bina Sajma)
Profesorica italijanskog jezika Ivana Ilić sa učenicima prikazaće film koji su pripremili učenici Gimnazije i projekte Kluba talentovanih učenika „Alisa u gimnaziji čuda” i mjuzikl „Brilijantin”