U nedelji od 19. do 23. oktobra 2020. godine planirane su konsultacije u Školi za učenike II, III i IV razreda. Odjeljenja su podijeljena u dvije grupe.

U nastavku možete preuzeti termine konsultacija, raspored na koji ulaz ulaze/izlaze đaci prema učionicama u kojima imaju časove, kao i satnicu kad koji čas počinje.

Radi poštovanja epidemioloških mjera neophodno je da se poštuje obaveza nošenja maski i održavanja fizičke distance, kao i pridržavanje rasporeda ulaza/izlaza i određenih učionica.

Konsultacije ove nedjelje su organizovane u cilju pojašnjenja onog dijela gradiva za koje je potrebna pomoć i pojašnjenje. Testovi i pismeni zadaci će biti organizovani u sedmicama kako su planom rada predviđeni.