U susret Sajmu obrazovanja inostranih univerziteta koji organizuje Agencija ISEM (International Student Exchange Montenegro), predstavnici velikog broja univerziteta i srednjih škola iz Evrope i SAD posjetiće našu školu i predstaviti svoje studijske programe i mogućnosti za dobijanje parcijalnih stipendija (20-90%).

Prezentacija će biti organizovana 3. marta, u 10.30 h. Za učešće na prezentaciji treba poslati elektronsku poštu na adresu Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli., navesti ime i prezime, razred i odjeljenje.

Učenici koji ne budu u prilici da prisustvuju prezentaciji mogu posjetiti Sajam međunarodnih univerziteta i srednjih škola koji se organizuje u Hotelu „Hilton”, takođe u četvrtak, od 14 h do 20 h. Ulaz je besplatan, a rezervacija mjesta obavezna (putem telefona 069/085-505).