Poštovani učenici, Tim za talentovane učenike planirao je oslikavanja Dnevnog centra. Prostor je namijenjen vama i želimo da vas u što većem broju uključimo u osmišljvanje njegovog izgleda.

Kako bismo ispratili ovogodišnje aktivnosti Tima, prihvaćena tema oslikavanja je „zvuk“.

Molimo sve zainteresovane učenike koji imaju ideju na koji način bi prostorija mogla da se oslika i žele da učestvuju u ovom projektu da nam se jave s gotovim prijedlogom na mejl Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.. Dok budete realizovali svoju ideju, molimo vas da osim vizuelnog identiteta obratite pažnju na temu, kao i na poruku koju želite da prenesete vršnjacima.

O izboru najboljeg rješenja odlučivaće komisija koja će biti sastavljena od naših profesora.