Pedagoško-psihološka služba, u saradnji sa Savjetom roditelja, i ove školske godine organizuje javne časove. U periodu od 9.  do 31. maja 2019. godine, u obje smjene, planiramo realizaciju javnih časova kojima će moći da prisustvuju roditelji učenika iz odjeljenja u kojem se izvodi javni čas.

Ove aktivnosti planirane su u okviru Akcionog plana za unapređenje kvaliteta obrazovno-vaspitnog rada, radi poboljšanja saradnje roditelja i škole. Na ovaj način zaposleni u Gimnaziji žele da saradnju s roditeljima i njihovu uključenost u život škole podignu na viši nivo. Pored dosadašnje, veoma uspješne, saradnje na individualnom nivou, planiramo i planski usmjerenu saradnju, koja će biti sadržajno bogata i podržati zajednički cilj: uspješno obrazovanje mladih i razvijanje svestrano obrazovanih, stvaralačkih i slobodnih ličnosti.

Radi bolje organizacije, molimo roditelje da svoje prisustvo najave mejlom (Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.) ili na broj telefona 067 642 537.