Obavještavamo vas da će se Državno takmičenje znanja za školsku 2019/2020. godinu održati u  nedjelju, 23. februar 2020. godine na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.

• Takmičenje iz Programiranja održaće se u subotu, 29. februara 2020. godine, takođe na Ekonomskom fakultetu.
  • Usmeni dio takmičenja iz stranih jezika održaće se u prostorijama Ispitnog centra u subotu, 29. februar 2020. godine;

Satnica, konačni spiskovi takmičara, kao i raspored aktivnosti takmičenja biće objavljeni na sajtu Ispitnog centra najkasnije sedam dana prije početka takmičenja.

Na takmičenju je neophodno ponijeti lični dokument sa fotografijom (ličnu kartu, pasoš) ili potvrdu ovjerenu od strane direktora škole koja sadrži ime i prezime učenika, fotografiju i JMBG.

Sastanak učenika – takmičara sa direktoricom Škole održaće se u četvrtak, 6. februara 2020. godine

• za učenike „B“ smjene u 9:05
  • za učenike „A“ smjene u 15:35