Pored projekcije filma koju svakog četvrtka s početkom u 19,15h organizuje Filmska sekcija, ove sedmice počinju radionice karijernog savjetovanja u Omladinskom klubu.

Prijavljeni učenici II i III razreda imaće priliku da razvijaju i unaprijede znanja i vještine koje su im potrebene kako bi napravili uspiješan izbor pri odabiru buduće karijere. Program je kreiran tako da im pomogne da istraže mogućnosti učenja i karijere, procijene svoja postignuća, interesovanja i sposobnosti kroz kratke testove profesionalne orijentacije, kao i da im pomogne da razviju i realizuju sopstvene planove za uspješno bavljenje karijerom.

Prva radionica za prijavljene učenike „A“ smjene održaće se u petak, u periodu od 12 do 13,30h, dok će za učenike „B“ smjene radionica trajati od 13,30 do 15h.