OBAVJEŠTENJE − PREDSTAVLJANJE UNIVERZITETA NJUJORK U ABU DABIJU

U utorak, 10. novembra, s početkom u 16 sati, Tim za karijernu orijentaciju organizuje virtuelni susret sa Džastinom Van Dajkom (Justin Van Dyke), predstavnikom Univerziteta Njujork u Abu Dabiju (NYUAD), koji je raspisao konkurs za studente iz čitavog svijeta, kao i mogućnost dobijanja stipendija.

Na Univerzitetu je moguće upisati veliki broj različitih studijskih programa: umjetnost i humanističke nauke, inženjerstvo, prirodne nauke i multidisciplinarne nauke. Na prezentaciji će biti i naši bivši učenici koji su sada studenti i stipendisti ovog prestižnog i među gimnazijalcima popularnog Univerziteta.

Za učešće na prezentaciji poslati e-mail na adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., s naznakom za koju prezentaciju se prijavljujete, navesti ime i prezime, razred i odjeljenje. Prijave je potrebno poslati do 9. novembra u 9 h radi pravovremene registracije.