KSI Montenegro je član globalne mreže međunarodnih škola koje nose naziv "Knightsbridge Schools International" (KSI), a u Tivtu osnovana septembra 2010. godine, u okviru projekta Porto Montenegro. Škola posjeduje sve licence Ministarstva prosvjete Crne Gore (za predškolsko, osnovno i srednje školsko obrazovanje) i International Baccalaureate (IB) organizacije, po čijem programu radi, a pruža obrazovanje učenicima uzrasta od 3 do 18 godina.

Predstavnici ove škole će u petak, 2.marta 2018. godine, u 13h  u prostorijama Omladinskog kluba održati prezentaciju i upoznati zainteresovane učenike sa radom i uslovima za dobijanje njihove stipendije.

Za prisustvo ovoj prezentaciji možete se prijaviti na email: Ova adresa e-pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli. ili u kancelariji Pedagoško-psihološke službe do petka, 2. marta u 11 sati.