Inoškolci organizuju online radionicu na temu „Kako reći ne?” u subotu, 20. februara, s početkom u 11 sati.

🗣Vršnjački edukatori će govoriti o značaju karaktera mladih. Vodićemo diskusiju i o tome koliko smo spremni da iskažemo svoju odlučnost kada se nađemo u situaciji u kojoj bismo mogli posegnuti za porocima, poput psihoaktivnih supstanci, kockanja i brojnih drugih.

🗣Za svakog pojedinca izuzetno je važno da ima čvrsto uvjerenje i da bude spreman da ga iskaže, da ne bude na rubu neodlučnosti, gdje će preovladati želja za dokazivanjem pred društvom. Vršnjački edukatori će dati savjete i podršku za sticanje samopouzdanja i prevazilaženje svjetskog fenomena „Peer pressure”(pritisak vršnjaka).

Pozivamo sve srednjoškolce Crne Gore da se pridruže našoj radionici, koja će trajati oko 1 sat i 15 minuta.

❗️Prijave slati do petka, 19. februara, u 16 sati putem linka:

Prati nas na Instagramu @inoskolci