Inoškolci organizuju online radionicu na temu „Edukacijom protiv vršnjačkog nasilja” u subotu, 6. marta, s početkom u 10h.

🗣 Vršnjački edukatori govoriće o važnosti prepoznavanja nasilja, kao i o načinima pravovremenog reagovanja. Vodićemo diskusiju o tome čija je odgovornost za nasilje.

🗣 Govorićemo o uzrocima ispoljavanje nasilja, ali i o načinima kako se izboriti s istim i kome se obratiti za pomoć. Učesnici će imati priliku da razmijene stavove i iskustva, ali i da saznaju koje su to grupe najpogođenije. Edukatori će dati savjete za odgovorno postupanje u cilju zaštite, bilo da neko trpi nasilje ili je svjedok nasilja.

Pozivamo sve srednjoškolce Crne Gore da se pridruže našoj radionici.

❗️Prijave slati do petka, 5. marta, u 16 sati, putem linka.

Pratite nas na Instagramu @inoskolci