ОНЛАЈН САЈАМ АМЕРИЧКИХ КОЛЕЏА И УНИВЕРЗИТЕТА

Савјетодавни центар мреже „EducationUSA” организује Сајам америчких колеџа и универзитета који ће се одржати онлајн, у сриједу, 15. јуна, од 19 до 21 сат.

Сајму ће претходити едукативни вебинари на којима ће бити ријечи о многобројним приликама за високо образовање у Сједињеним Америчким Државама, тј. о томе како одабрати школу, како се пријавити, на који начин осигурати стипендију итд.

Представници 29 америчких универзитета и колеџа презентоваће онлајн своје програме, сами процес пријаве, те одговарати на питања ученика, студената и њихових родитеља.

Поред тога, савјетници мреже „EducationUSA” подијелиће информације о услугама које редовно нуде заинтересованим за студирање у Сједињеним Америчким Државама.

Ученици се могу регистровати преко линка  https://bit.ly/3MADrhs