Чланови Атлетске секције учествовали су у трци од 3 км на 25. Ултрамаратону Монтенегро, која је одржана 31. марта у организацији АТК Подгоричког маратона. Учествовали су: Анастасија Булатовић (1-Л), Немања Шалго (4-И), Мија Милић (2-Н), Милена Станишић (3-И), Ђина Вукашиновић (3-И), Владана Пенава (4-И), Ива Радоњић (3-Ј), Сара Поповић (3-Г) и Мила Поповић (3-Ј).

Прво мјесто заузела је Мија Милић, а треће Владана Пенава. Четврти у категорији мушкараца био је Немања Шалго.

Школа и координаторка секције Марија Митровић добили су од Атлетског савеза Црне Горе захвалнице за учешће у трци. Овом приликом се захваљујемо господину Игору Мајеру који нам је обезбиједио новчана средства за котизацију трке за ученике.