Copyright 2022 - Custom text here

ČLANOVI EKO ODBORA ZA ŠKOLSKU 2021/22. GODINU

Članovi Eko odbora:

  1. Biljana Vučurović, predsjednica odbora, direktorica škole
  2. Jelena Lučić, koordionatorka programa, profesorica biologije
  3. Marijana Laković, profesorica biologije
  4. Jasna Medojević, profesorica biologije
  5. Sanja Ognjanović, profesorica biologije
  6. Marija Kojić, profesorica biologije
  7. Anica Medenica, profesorica biologije
  8. Ljiljana Jovićević, profesorica biologije
  9. Zoran Pejović, profesorica geografije
  10. Mirjana Vujošević, profesorica fizičkog vaspitanja
  11. Marija Jaćimović, profesorica matematike
  12. Maja Sekulović, profesorica crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
  13. Sandra Kosović, profesorica hemije
  14. Nela Dubak, profesorica fizike
  15. Vesna Kovačević, profesorica istorije
  16. Marija Kopitović, profesorica italijanskog jezika
  17. Katarina Popović, profesorica engleskog jezika
  18. Darija Šćepanović, profesorica muzičke umjetnosti
  19. Ivana Ćupić, profesorica likovne kulture
  20. Gordana Arsović, pedagogica
  21. Mladen Janković, profesor matematike i informatike, ICT koordinator
  22. Vlatko Saveljić, domar
  23. Jelica Baošić, higijeničarka
  24. Natalija Čađenović, predstavnik roditelja

Učenici:

  1. Nikola Jovićević 1c
  2. Lejla Agović 1c
  3. Dimitrije Pavićević 1c
  4. Ajla Drešević 1c
  5. Lara Malović 1c
  6. Vuk Bulajić 1c
  7. Omar Guberinić 1c
  8. Darija Brnović 1c
  9. Andrija Popović 1c
  10. Neira Čikić 1a
  11. Mateja Radović 1a
  12. Miloš Đukanović 1a
  13. Mara Džankić 1g
  14. Dara Stojanović 1g
  15. Tijana Delić 1k
  16. Atina Vlahović 1k
  17. Čakmak Elif Su 1k
  18. Andrija Jeknić 1k
  19. Aleksandra Ljumović 1k
  20. Martina Drašković 2g
  21. Staša Tomović 2g
  22. Lena Grujičić 2g
  23. Teodora Baltić 2c
  24. Isidora Turukalo 2c
  25. Iva Jokić 2c
  26. Anika Tadić 2c
  27. Miljana Lalović 2e1
  28. Tara Blagojević 2e1
  29. Nađa Mihailović 2e1
  30. Hanja Adžić 2e1
  31. Iris Brkanović 2e1
  32. Lucija Rajković 2e2
  33. Nina Kojičić 2e2
  34. Ana Tomanović 2e2
  35. Andrea Kalezić 2e2
  36. Đurđa Marić 2e2
  37. Marija Boljević 2e2
  38. Anđelika Ivanović 2e2
  39. Manja Dragojević 2e2
  40. Anastasija Milatović 2e3
  41. Dunja Gazivoda 2e3
  42. Milica Duborija 2e3
  43. Hana Kajošević 2e3
  44. Lara Nikolić 2e3
  45. Sara Međedović 3g
  46. Ivona Đokmarković 3g
  47. Milena Piper 3i
  48. Dunja Đuranović 3i
  49. Milica Bulatović 3k
  50. Lea Trajlo 3k
  51. Staša Bošković 3k
  52. Danica Mihaljević 3k
  53. Anastasija Martinović 3d
  54. Petar Micevski 3d
  55. Tayra Redžepagić 3j
  56. Petar Tabaš 3n
  57. Danilo Sekulić 4g
  58. Staša Šoškić 4g
  59. Anastasija Rutešić 4h
  60. Mina Raonić 4h
  61. Danilo Vuković 4h
  62. Đorđe Irić 4h
  63. Ljubomir Fatić 4h
  64. Sava Raičević 4b
  65. Sara Stamatović 4b
  66. Emili Radonjić 4e2
  67. Jovana Boljević 4e2
  68. Marija Ćetković 4e2
  69. Anika Vilotić 4o
  70. Jana Vuković 4o
  71. Jovana Blečić 4o
  72. Manja Popović 4o

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];