Copyright 2020 - Custom text here

PROJEKAT ONLINE PDF BIBLIOTEKA

Početkom aprila, tokom perioda izolacije i učenja od kuće, profesorica crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti Irena Pavlović realizovala je projekat Online PDF biblioteka koja je formirana na školskoj platformi za e-učenje.

Osim lektira za drugi razred („Čiča Gorio”, „Revizor” i „Ana Karenjna”), biblioteka sadrži i tridesetak prikladnih naslova klasične, naučne i popularne literature. Učenici su izuzetno pozitivno reagovali na sadržaj, te samoinicijativno slali kratke esejističke prikaze i impresije povodom pročitanih djela.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];