Copyright 2020 - Custom text here

PROMOCIJA KNJIGE „DVA PROZORA I BOSILJAK” SVETLANE ČABARKAPE

Učenici i profesori Gimnazije „Slobodan Škerović” i kada napuste ovu školu nose prepoznatljiv znak jedne duhovnosti i visokih standarda u kojoj god djelatnosti da se nađu.

Večerašnja promocija knjige „Dva prozora i bosiljak” Svetlane Čabarkape govori u prilog tome. Autorka Svetlana Čabarkapa je bivša učenica i kasnije profesorica Gimnazije, kao i gošća Nađa Durković, urednica u Zavodu za udžbenike. S njima je o ženskom pismu i intimnom, tananom, bogatom svijetu žene, iskazanom u Svetlaninim pričama, razgovarala Sanja Marjanović, takođe bivša učenica i profesorica Gimnazije.

Odabrane odlomke čitala je učenica III-H Sandra Laković.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];