Copyright 2021 - Custom text here

WEBINAR – STUDIRAJ U TURSKOJ

Tim za karijernu orijentaciju vas obavještava da u petak, 22. 1. 2021. godine, organizujemo webinar s bivšim učenikom Jankom Bulatovićem o stipendijama za studente Vlade Republike Turske. Janko je, kao dobitnik stipendije Vlade Republike Turske, proveo 5 godina u Istanbulu i diplomirao na Univerzitetu u Istanbulu, smjer Biznis administracija.

Kako se bliži krajnji rok za prijavu za ove stipendije (20. 2. 2021), svi zainteresovani maturanti mogu se informisati o načinu studiranja i prijavi, a poziv je upućen i učenicima koji mogu konkurisati naredne godine.

Webinar će biti organizovan 22. januara, s početkom u 17.30 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..