OBAVJEŠTENJE

Učenički parlament škole raspisuje konkurs za idejno rješenje logotipa parlamenta. Logo treba da omogući vizuelnu prepoznatljivost koncepta Učeničkog parlamenta.

Idejno rješenje treba da bude jasno, prepoznatljivo, jednostavno, autentično i kreativno. Svaki učesnik konkursa može ponuditi najviše tri rada. Komisija koja će ocjenjivati pristigle radove zadržava pravo da od autora pobjedničkog rješenja traži doradu ili izmjene pojedinih elemenata idejnog predloga, što je autor obavezan da prihvati. Za najbolje rješenje komisija Učeničkog parlamenta dodjeljuje odgovarajuću nagradu.

Svi zainteresovani učenici svoje ideje mogu poslati na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.. Konkurs je otvoren do 6. decembra 2019.godine.