Copyright 2020 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

Zbog novonastale situacije sa korona virusom i novih preporuka Nacionalnog koordinacionog tijela, obavještavamo Vas da će se uručivanje nagrada dobitnicima diplome „Luča“ i nagrađenim učenicima na Državnom takmičenju obaviti u prostorijama Sekretarijata za kulturu i sport (zgrada Muzeja i galerija grada), u Ul. Marka Miljanova br. 4. Učenicima  Gimnazije „Slobodan Škerović“ nagrade će se dodijeliti u ponedjeljak 22. 6. 2020. godine, u termonu od 11 do 13 sati.

Uručivanje nagrada vršiće se pojedinačno, prema datom rasporedu, a učenici treba da ponesu ličnu kartu i masku.

Učenici koji su po osnovu odličnog uspjeha iz svih nastavnih predmeta i primjernog vladanja dobitnici diploma „Luča I“:

  1. Rajković Aleksandra 4-A
  2. Šofranac Anastasija 4-A
  3. Dedović Aleksandra 4-B
  4. Bulatović Petar 4-B
  5. Ostojić Marija 4-B
  6. Zejak Matija 4-B
  7. Vukčević Varja 4-B
  8. Ajković Irena 4-C
  9. Đuretić Nevena 4-C
  10. Kurgaš Emra 4-C
  11. Vujović Sofija 4-C
  12. Aničić Sara 4-D
  13. Ašanin Andrijana 4-D
  14. Danilović Katarina 4-D
  15. Karišik Irina 4-E
  16. Grebović Mina 4-E
  17. Kalezić Anja 4-E
  18. Krasić Zlata 4-F
  19. Božović Balša 4-G
  20. Femić Lazar 4-G
  21. Jovanović Lucija 4-G
  22. Milović Milica 4-G
  23. Racković Anja 4-G
  24. Radulović Milica 4-G
  25. Stanković Nikola 4-G
  26. Vlahović Vladimir 4-G
  27. Vujačić Lazar 4-G
  28. Nikčević Kosta 4-G
  29. Čogurić Mina 4-H
  30. Jovanović Filip 4-H
  31. Jovović Nada 4-H
  32. Medenica Milena 4-H
  33. Milanović Ružica 4-H
  34. Obradović Anđela 4-H
  35. Petrović Đorđije 4-H
  36. Lončar Maša 4-i
  37. Pupavac Danica 4-i
  38. Rajčić Milica 4-i
  39. Vujović Nataša 4-i
  40. Damjanović Milica 4-J
  41. Leković Aleksandra 4-J
  42. Gošović Nina 4-K
  43. Damjanović Ivana 4-K
  44. Dubak Staša 4-K
  45. Popović Iva 4-K
  46. Ralević Anđa 4-K
  47. Petričević Jana 4-K
  48. Perović Helena 4-K
  49. Vušanović Milica 4-K
  50. Radović Klara 4-K
  51. Aćimić Iva 4-K
  52. Borozan Đorđe 4-M
  53. Mrdović Andrea 4-M
  54. Subotić Dušan 4-M
  55. Krivokapić Milica 4-S1
  56. Filipović Andrija 4-S2
  57. Filipović Matija 4-S2
  58. Bulatović Matija 4-S2

Učenici koji su po osnovu odličnog uspjeha i primjernog vladanja u osnovnoj školi i Gimnaziji dobitnici diplome „Luča II“:

  1. Raičević Maša 4-A
  2. Šuković Isidora 4-A
  3. Tovjanin Luka 4-A
  4. Stanišić Nikolina 4-A
  5. Peruničić Mina 4-A
  6. Đukić Novak 4-A
  7. Globarević Veljko 4-A
  8. Đurković Ksenija 4-B
  9. Popović Matija 4-B
  10. Prelević Emilija 4-B
  11. Pejkić Katarina 4-B
  12. Đalović Jelica 4-B
  13. Rajković Danica 4-B
  14. Vujošević Natalija 4-B
  15. Rašović Mina 4-B
  16. Drljević Jelena 4-C
  17. Ajković Nikolina 4-C
  18. Kovačević Danilo 4-C
  19. Čabarkapa Jovana 4-D
  20. Đekić Luka 4-D
  21. Vučinić Marija 4-D
  22. Milačić Marija 4-D
  23. Vujović Andrea 4-D
  24. Božović Balša 4-E
  25. Ivanović Anđa 4-E
  26. Rakočević Tara 4-E
  27. Šebek Đuro 4-E
  28. Sredanović Sunčica 4-E
  29. Lješković Ivana 4-E
  30. Đoković Anja 4-E
  31. Damjanović Miloš 4-E
  32. Jovanović Tamara 4-E
  33. Vojinović Miloš 4-E
  34. Radović Vjera 4-E
  35. Kovačević Anja 4-F
  36. Kažić Ana 4-F
  37. Vujačić Daniel 4-F
  38. Brnović Teodora 4-F
  39. Marinović Danilo 4-G
  40. Čarapić Predrag 4-G
  41. Pavićević Katarina 4-G
  42. Keković Filip 4-G
  43. Pejović Anja 4-G
  44. Ljumović Hana 4-G
  45. Petrić Mija 4-G
  46. Krstić Anđela 4-H
  47. Mugoša Nina 4-H
  48. Maraš Mateja 4-H
  49. Simonović Staša 4-H
  50. Pavićević Đorđe 4-H
  51. Todorović Jasna 4-H
  52. Protić Jovana 4-i
  53. Vujošević Lana 4-i
  54. Tomić Nebojša 4-i
  55. Stanić Ivana 4-i
  56. Marković Filip 4-i
  57. Lainović Boris 4-i
  58. Marković Isidora 4-i
  59. Božović Anastasija 4-J
  60. Milovanović Bojana 4-J
  61. Đurović Ana 4-J
  62. Đurović Andrija 4-J
  63. Medenica Bogdan 4-J
  64. Jovanović Nikolina 4-J
  65. Jokić Ognjen 4-J
  66. Vujičić Đorđe 4-J
  67. Vojinović Luka 4-J
  68. Maraš Jelena 4-J
  69. Iković Anđela 4-K
  70. Jovović Nataša 4-K
  71. Kralj Milica 4-K
  72. Jaramaz Tamara 4-K
  73. Đurović Marta 4-K
  74. Maraš Ksenija 4-M
  75. Dragišić Nemanja 4-M
  76. Popović Vladimir 4-M
  77. Šanjević Milica 4-M
  78. Vraneš Milena 4-M
  79. Vraneš Marija 4-M
  80. Vukanović Filip 4-S1
  81. Vujisić Aleksandra 4-S1
  82. Pešić Jelena 4-S2

Učenici završnog razreda koji su osvojili I, II ili III mjesto na Državnom takmičenju učenika srednjih škola:

  1. Andrija Đurović
  2. Dušan Subotić
  3. Vladimir Vlahović
  4. Jovana Čabarkapa
  5. Milena Medenica

 

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];