Copyright 2020 - Custom text here

Stipendije Knightsbridge Schools International Montenegro iz Tivta

I ove godine Knightsbridge Schools International Montenegro iz Tivta nudi stipendije talentovanim učenicima za pohađanje trećeg i četvrtog razreda šrednje škole po IB diploma Programu. Kako ovaj program obuhvata posljednja dva razreda srednje škole, stipendije se odnose na obje školske godine.

Stipendija koju škola nudi može biti puna ili djelimična, a pokriva troškove školarine, kao i troškove života u internatu. Rok za prijavu je 27. april 2020. godine.

Iz KSI naglašavaju da su stipendije primarno namijenjene učenicima koji su sada u drugom razredu i da će oni imati prednost, međutim, razmatraće se i prijave mlađih učenika.

Za više informacija možete pogledati link: https://www.ksi-montenegro.com/admissions/scholarships,  a naredne nedjelje ćete se moći detaljnije informisati na webinaru koji organizujemo s dobitnicima ove stipendije.  

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];