Copyright 2020 - Custom text here

JOŠ JEDAN SPORTSKI USPJEH GIMNAZIJALACA

Učenici Gimnazije „Slobodan Škerović”, smjer opšta gimnazija, Vasilije Perović I-l, Blažo Micevski III-j i Dušan Petrović III-j ostvarili su značajne rezultate na nedavno održanom Državnom takmičenju u karatu koje je okupilo 152 takmičara iz 24 kluba.

U konkurenciji kadeta, Vasilije je zauzeo prvo mjesto, a u konkurenciji juniora Dušan je osvojio srebrnu, a Blažo bronazanu medalju. Naši učenici su članovi KK „Omladinac” i Karate reprezentacije Crne Gore. Takođe, u konkurenciji kadeti – juniori, ekipno su osvojili prvo mjesto te tako obezbijedili plasman za Evropske prvenstvo u Mađarskoj, koje će se održati početkom slledeće godine.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];