Copyright 2020 - Custom text here

VOLONTERKE NA OKRUGLOM STOLU O MOBILNOSTI MLADIH

Članice Volonterskog kluba Gimnazije – Nora Pavićević, Valentina Špirić, Aleksandra Sekulović, Anja Filipović, Nađa Kaluđerović i Jovana Popović juče su učestvovale u radu okruglog stola „Mobilnost mladih u Crnoj Gori”, koji je organizovala NVO PRIMA.

Na okruglom stolu su se informisale o mogućnostima mladih za njihovu mobilnost, o neformalnom i formalnom obrazovanju, kako u organizaciji državnih institucija, tako i civilnog sektora. Takođe su se upoznale  s indeksom učešća mladih Crne Gore u ekonomskoj, društvenoj i političkoj sferi.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];