Copyright 2020 - Custom text here

POZIV TALENTOVANIM SREDNJOŠKOLCIMA ZA UČEŠĆE U PROJEKTU „MREŽA MOZGOVA“

Organizacija crnogorskih studenata u inostranstvu (OCSI) obavještava talentovane srednjoškolce da se mogu prijaviti za učešće u projektu „Mreža mozgova“ u okviru kojeg će za odabrane polaznike biti organizovana online predavanja iz oblasti njihovog interesovanja.

Predavanja će voditi mentori − izvrsni studenti iz inostranstva sa svjetski priznatih koledža, koji će kroz predavanja polaznicima predstaviti oblast kojom se bave i  svoja međunarodna akademska iskustva.

Na konkurs se mogu prijaviti zainteresovani srednjoškolci drugog, trećeg i četvrtog razreda, uz popunjavanje online formulara i dostavljanja neophodnih dokumenata, navedenih uslovima konkursa, do 4. novembra 2019. godine.

Online formular za prijavu: https://forms.gle/8WBEBgM8de2TcP4R7

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];