Copyright 2020 - Custom text here

PROSLAVA PRVOG ROĐENDANA EVROPSKE OMLADINSKE KARTICE U CRNOJ GORI

Evropska omladinska kartica (EYC) je benefit kartica za mlade uzrasta 13−29 godina koja omogućava svim evropskim građanima da koriste preko 100 popusta u Crnoj Gori, a preko 60.000 popusta u čitavoj Evropi.

Današnjoj proslavi prvog rođendana ove kartice u Crnoj Gori prisustvovali su učenici prvog razreda: specijalističko dvojezično odjeljenje Ie2, odjeljenje filološke gimnazije  If, hor, talentovani učenici korisnici EYC kartice, direktorica Zoja Bojanić-Lalović i profesorice engleskog jezika Jadranka Grbović i mr Nataša Bešović.

Projekat EYC kartice podržan je od strane Vlade Crne Gore, Ministarstva sporta i Mladih Crne Gore.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];