Copyright 2020 - Custom text here

PODGORIČKI GIMNAZIJALCI OSVIJILI MEDALJE NA SEDMOM KUPU MATEMATIČKE GIMNAZIJE

Učenici Matematičke gimnazije Valentina Špirić, Aleksandar Boljević, Dimitrije Raonić i Andrija Glomazić, s profesorom Božom Bakovićem, učestvovali su na Sedmom kupu matematičke gimnazije u Beogradu, koje je od 25. juna okupilo 170 takmičara iz 12 zemalja.

Učenici Gimnazije „Slobodan Škerović” iz Podgorice ostvarili su značajne rezultate. Andrija Glomazić osvojio je srebrnu medalju iz fizike i bronzanu iz matematike, Dimitrije Raonić je osvojio srebrnu iz fizike i bronzu iz matematike, a Aleksandar Boljević srebrnu iz matematike.

Iskreno čestitamo svim učenicima i njihovom mentoru na izuzetnim rezultatima.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];