Copyright 2020 - Custom text here

VOLONTERI PODRŽALI ORGANIZACIJU TRIATLONA U KOTORU

Volonterski klub Gimnazije „Slobodan Škerović“ pridružio se mreži od 250 volontera na  Međunarodnoj triatlon trci Ocean Lava Montenegro (https://www.oceanlava.me/) u Kotoru, u organizaciji kotorskog triatlon kluba Multisport akademija Majer. U trci je učestvovalo oko 600 triatlonaca iz 40 država.

Tokom vikenda, 11/12. maja, grupa od 20 volontera i njihova koordinatorka pedagogica Vanja Rakočević volontirali su i podržali organizaciju humanitarne dječje trke, a u nedjelju bili zaduženi za dvije trkačke okrijepne stanice i triatloncima dodavali vodu, sokove i voće.

Iako su vremenski uslovi bili loši, zbog neprestane kiše i vjetra, ovo je bilo neponovljivo iskustvo,  ispunjeno uzbuđenjima i sportskim adrenalinom.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];