Copyright 2020 - Custom text here

POZORIŠNI FESTIVAL U MOSTARU

Francuski atelje je s predstavom „Modernizovane Lafontenove basne” 9. i 10. maja učestvovao na regionalnom Pozorišnom festivalu u Mostaru.

Naši gimnazijalci imali su priliku da se druže s vršnjacima iz Srbije, Makedonije, Hrvatske i Bosne, da prisustvuju radionicama, predstavama, razmjenjuju iskustva, ali i da uživaju u znamenitostima Mostara i njegove okoline. Njihov nastup pohvaljen je s više strana, pa i u bosanskom „Bljesku”. Naša škola i vrijedni učenici dobili su zahvalnice za učešće, a profesorice Dragana Tasić i Ana Đelević još jednu potvrdu da je sekcija na francuskom jeziku, iako s tek dvogodišnjim iskustvom, na pravom putu da bilježi samo uspjehe. Zahvaljujemo se Francuskom institutu Podgorica na sredstvima, pažnji i trudu, institutima u Sarajevu i Mostara, ljubaznom osoblju hotela „Almira” i Lutkarskom pozorištu na predivnom dočeku i boravku, i naravno, našoj Gimnaziji i direktorici Zoji Bojanić-Lalović na svesrdnoj podršci.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];