Copyright 2020 - Custom text here

EPALE KONFERENCIJA

U Kolašinu je danas počela dvodnevna EPALE konferencija „Fleksibilni program učenja odraslih i razvoj ljudskih resursa”.

Direktorica Centra za obrazovanje odraslih – JU Gimnazije „Slobodan Škerović” Zoja Bojanić-Lalović govorila je o izazovima obrazovanja odraslih, programima koje nudi sam Centar i o težnji ove obrazovne institucije da podrži inplementaciju Strategije za cjeložovotno učenje.

Prema podacima iz MEISA-a Centar za obrazovanje odraslih – JU Gimnazije „Slobodan Škerović” je među četri najbolja provajdera obrazovanja odraslih. Time pokazujemo da smo svjesni izazova novog vremena i da brze promjene traže što veći broj kompetencija. Ova obrazovna institucija nudi 15 programa za stručne kvalifikacije i vještine odraslih.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];