Copyright 2020 - Custom text here

MI SMO PRIRODA

U okviru globalne akcije „Sat za planetu“, s ovogodišnjom temom „Mi smo priroda“, koju sprovodi NVO Green home, u biblioteci naše škole organizovano je filmsko druženje, a nakon toga debata.

U debati „Crna Gora, ekološka država“ učestvovali su učenici Gimnazije „Petar I Petrović Njegoš“ i učenici Gimnazije „Slobodan Škerović”. U realizaciji, osim debatera, učestvovali su članovi eko-odbora u pratnji profesorica Sanje Ognjanović, Jasne Medojević i Marijane Laković. Cilj ove akcija je unapređenje i očuvanje prirodnih resursa, kao i podizanje ekološke svijesti.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];