Copyright 2020 - Custom text here

PREDAVANJU O UTICAJU PSIHOAKTIVNIH SUPSTANCI NA ZDRAVLJE

Učenici prvog razreda, koji pohađaju predmet Zdravi stilovi života kod  prof. Mirjane Vujošević, prof. Dijane Janković i prof. Marka Rajkovića prisustvovali su predavanju o uticaju psihoaktivnih supstanci na zdravlje.

U saradnji s javnom ustanovom „Kakaricka gora” ugostili smo Mariju Zogović, bivšu zavisnicu i psihološkinju Dijanu Milošević. Nakon Marijinog pripovijedanja o ovom bolnom životnom iskustvu, učenici su imali priliku da postavljaju pitanja. CIlj ovog gostovanja  je da se stvori jasna slika o velikom i globalnom problemu − upotrebi psihoaktivnih supstanci.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];