Copyright 2020 - Custom text here

TURNIR U DEBATI ZA SREDNJOŠKOLCE

Učenici Gimnazije „Slobodan Škerović“ osvojili su prva tri mjesta pojedinačno i prvo i treće ekipno na turniru u debati za srednjoškolce, koji je organizovan u saradnji sa NVO „Agora“ 9. i 10. februara u biblioteci naše škole. Učestvovali su srednjoškolci iz Podgorice i drugih crnogorskih gradova.

Titulu najboljih govornika i prva tri mjesta osvojili su: 1. Jovana Minić, 2. Milica Dobričanin i 3. Jelena Dobričanin.  Ekipno, prvo mjesto osvojili su Marko Perunović i Jovana Minić, a treće Aleksa Popović i Radoje Vukčević.

Mentorka je profesorica Vesna Kovačević.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];