Copyright 2020 - Custom text here

UGLEDNI ČAS IZ BIOLOGIJE

 

Nakon seminara „Razvoj kritičkog mišljenja“, profesorice biologije Anica Medenica i Marija Kojić održale su ugledni čas na temu „Gljive“.

Kroz analizu klasifikacije, rasprostranjenosti, značaja gljiva u prirodi i opisa staništa, primijenjene su različite tehnike za razvoj kritičkog mišljenja. Času su prisustvovale koleginice i kolege iz drugih aktiva i pedagogica škole Vanja Rakočević. Ovo je jedna u nizu aktivnosti koje organizujemo u okviru projekta Ekološka etika  ̶  alat za održivi svijet, u čiju realizaciju su uključene Gimnazija „Slobodan Škerović“, Gimnazija „25. maj“ Tuzi, Prva srednja stručna škola  ̶  Nikšić i studenti Filozofskog fakulteta u Nikšiću, a uz koordinaciju  PCCG. Projekat je podržan od strane Regionalnog centra za očuvanje životne sredine.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];