Copyright 2020 - Custom text here

WEBINARI SRIJEDOM

Na današnjem webinaru imali smo priliku da čujemo zanimljiva iskustva Vuka Vukovića o načinu studiranja i života na NYUAD.

Naredni webinar organizujemo s Aleksandrom Vujisić, takođe bivšom učenicom, a sada stipendistkinjom II Gimnazije u Mariboru, gdje pohađa nastavu u okviru programa međunarodne mature za učenike.  

Međunarodna matura je poznat i u svijetu renomiran dvogodišnji preduniverzitetski program nastave na engleskom jeziku koji omogućava kvalitetno obrazovanje i pripremu kandidata za studiranje na univerzitetu. Program traje dvije godine i završava se međunarodnom diplomom koja je priznata na svim najpoznatijim svjetskim univerzitetima.

Webinar će biti organizovan 1. aprila s početkom u 17 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];