Copyright 2020 - Custom text here

Gimnazija „Slobodan Škerović” dio turističke ponude glavnog grada

Pozivamo vas da prisustvujete događaju organizovanom povodom uvršćivanja Gimnazije „Slobodan Škerović” u turističku ponudu Podgorice.

S ciljem isticanja značaja podgoričke Gimnazije u istorijskom, kulturnom i turističkom smislu, Turistička organizacija Glavnog grada – Podgorice i JU Gimnazija „Slobodan Škerović” prirediće umjetnički program u dvorištu škole, u ponedjeljak, 14. oktobra, s početkom u 12 sati.
Brojni bivši učenici ove škole danas su profesori, ljekari, doktori nauka, pisci, slikari, publicisti… I ovaj program će uveličati bivši gimnazijalci, glumci Dubravka Drakić i Dušan Kovačević, kao i neki od talentovanih sadašnjih učenika podgoričke Gimnazije.
Događaj će otvoriti direktorice TO Podgorice i Gimnazije, Tatjana Popović i Zoja Bojanić-Lalalović.
Vjerujemo da će ovakve i slične inicijative dodatno doprinijeti afirmaciji ovog lokaliteta, koji je, nesumnjivo, jedan od simbola Podgorice i najljepši spomenik kulture i duhovnosti našeg grada.

Dobro došli!

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];