Copyright 2020 - Custom text here

PRIJAVA ZA PRIPREMNU NASTAVU

Učenici I, II i III razreda koji polažu popravni ispit/e u avgustovskom roku, mogu se prijaviti za pripremnu nastavu koju Gimnazija „Slobodan Škerović“ organizuje i ove godine.

Pripremna nastava se organizuje iz sljedećih predmeta: crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost, hemija, matematika, geometrija, analiza sa algebrom, fizika, engleski i francuski jezik. Realizovaće se u periodu 12-20. avgust, a izvodiće je angažovani predmetni profesori.

Za prijavu je potrebno poslati e-mail na adresu Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. koji uključuje sljedeće podatke: ime i prezime učenika, razred i odjeljenje i predmet za čiju pripremu se prijavljuje. Prijavu je potrebno poslati do petka, 9. avgusta. 

 

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];