Copyright 2020 - Custom text here

OTVORENA VRATA GIMNAZIJE

U ponedjeljak, 13. maja 2019. godine, Gimnazija „Slobodan Škerović“ otvara vrata za sve učenike 9. razreda, njihove roditelje i nastavnike.

U periodu od 12.30 do 14 sati, svi posjetioci će moći da se upoznaju s načinom organizacije nastave, obrazovnim profilima, ali i vannastavnim aktivnostima u školi. U pratnji naših profesora i učenika, imaće priliku da obiđu kabinete i učionice, fiskulturnu salu i biblioteku, kako bi upoznali princip organizacije nastave u školi. Kroz organizovan razgovor s profesorima i učenicima svih obrazovnih profila (opšte gimnazije i specijalističkih odjeljenja), budući učenici dobiće sve relevantne informacije i odgovore na konkretna pitanja, koji će im pomoći da razriješe svoje dileme i učvrste odluku da Gimnazija bude njihov izbor.

Ovo je istovremeno prilika za sve učenike 9. razreda osnovnih škola, njihove roditelje i nastavnike da se informišu o uslovima upisa učenika u prvi razred školske 2019/2020. godine.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];