Copyright 2020 - Custom text here

PROMOCIJA CD-a „ŠTO JE ČOVJEK, A MORA BIT’ ČOVJEK”

U srijedu, 6. marta, u 13 h, u biblioteci Gimnazije „Slobodan Škerović” održaće se promocija CD-a „Što je čovjek, a mora bit’ čovjek”, koji su učenici i zaposleni Gimnazije „Slobodan Škerović” osmislili i realizovali kao poklon Resursnom centru iz Podgorice.


O ovom zanimljivom i kreativnom, a prije svega humanom projektu govoriće: direktorica Gimnazije „Slobodan Škerović“ Zoja Bojanić – Lalović, direktorica JU Resursni centar Mirjana Popović, profesor Marko Spaić, autor projekta, učenica Gimnazije Ema Bahtijarević, profesorica Resursnog centra Marijana Antonijević i njen učenik Ranko Magovčević. Medijatorka je Sanja Marjanović.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];