Copyright 2020 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

Svoja iskustva školovanja u inostranstvu kao stipendisti, i sada učenici Ujedinjenih svjetskih koledža u Duinu, Druge gimnazije u Mariboru, ali i studenti na koledžima u SAD-u, Beču i Budimpešti, predstaviće Teodora Brnović, Stevan Đurašković, Aleksandra Vujisić, Mara Jovanović, Ivan Vukčević i Đana Čabarkapa. Druženje s našim bivšim učenicima organizuje se u Omladinskom klubu, u utorak 25. decembra, s početkom u 13 sati.

U srijedu, 26. decembra, u Omladinskom klubu, s početkom u 13 sati, predstavnici Organizacije crnogorskih studenata u inostranstvu  (OCSI)  organizuju prezentaciju o  studiranju u inostranstvu.

Pozivamo sve zainteresovane učenike koji žele da svoje obrazovanje nastave van Crne Gore da nam se pridruže na ovim prezentacijama.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];