Copyright 2020 - Custom text here

OBAVJEŠTENJE

Uspješno je završen projekat Učeničkog parlamenta za razvijanja preduzetničkih ideja kod mladih - GBiss (Gymnasium buisness).

Trideset zainteresovanih gimnazijalaca prisustvovalo je  predavanju , s ciljem da razviju znanja, vještine i stavove koji su neophodni za formiranje i realizovanje ideje jednog  mladog preduzetnika.

Nakon upoznavanja s osnovama preduzetništva učenici su se pripremali za takmičarski dio, uz mentorski rad članova Unije mladih preduzetnika. Takmičari, podijeljeni u tri grupe, dobili su određeni vremenski period za razvijanje preduzetničke ideje. U završnom dijelu projekta, timovi su pred stručnim žirijem predstavili svoje ideje. Za najbolju ideju proglašen je tim „Gasifikator“, koji će praviti kampersku peć.

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];