Copyright 2020 - Custom text here

Gospodar sijenki, Donato Karizi

KAKO OBUZDATI ZLO U ČOVJEKU 

„Gospodar sijenki“ Donatoa Karizija preporuka je Hristine Jovović, III-L: „Jedna od boljih knjiga koju sam pročitala.

Posebno bih je preporučila ljubiteljima kriminalistike. Ovo je knjiga koja će vas sve vrijeme držati na ivici. Likovi su brilijantno osmišljeni, a ko je ’gospodar sjenki’ nećete saznati do samog kraja, kada ćete se opet iznenaditi. Predstavlja savršeni spoj detektivskog žanra i religijsko-mističnih elemenata, zalazeći duboko u vječni Rim, opisujući situaciju sličnu ovoj danas. Nećete se pokajati ako je pročitate.”

f t g m

Gimnazija „Slobodan Škerović“

Ul. Vaka Đurovića 26

81 000 Podgorica, Crna Gora

Tel: ++382 20 664 044

Fax: ++382 20 667 546

e-mail:

[email protected];

[email protected];