GIMNAZIJALCI NA ZAVRŠNOM DOGAĐAJU PROJEKTA „MREŽA MOZGOVA”

Prošlog četvrtka, gimnazijalci – Jovan Kašćelan, Anja Radulović, Valentina Špirić, Anđela Obradović, Helena Perović i Andreja Živković učestvovali su na završnom događaju projekta „Mreža mozgova“.

Oni su među 10 odabranih talentovanih srednjoškolaca koji su imali priliku da budu polaznici online predavanja iz oblasti njihovog interesovanja. Predavanja su vodili mentori − izvrsni studenti iz inostranstva sa svjetski priznatih koledža, koji su im, pored oblasti kojom se bave, predstavili i svoja međunarodna akademska iskustva.

Projekat je realizovala NVO Organizacija crnogorskih studenata u inostranstvu (OCSI) u saradnji s Udruženjem pedagoga Crne Gore, a podržan je od strane Ministarstva sporta i mladih Crne Gore.

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;