WEBINARI SRIJEDOM

Na današnjem webinaru imali smo priliku da čujemo zanimljiva iskustva Vuka Vukovića o načinu studiranja i života na NYUAD.

Naredni webinar organizujemo s Aleksandrom Vujisić, takođe bivšom učenicom, a sada stipendistkinjom II Gimnazije u Mariboru, gdje pohađa nastavu u okviru programa međunarodne mature za učenike.

Međunarodna matura je poznat i u svijetu renomiran dvogodišnji preduniverzitetski program nastave na engleskom jeziku koji omogućava kvalitetno obrazovanje i pripremu kandidata za studiranje na univerzitetu. Program traje dvije godine i završava se međunarodnom diplomom koja je priznata na svim najpoznatijim svjetskim univerzitetima.

Webinar će biti organizovan 1. aprila s početkom u 17 sati. Možete se registrovati slanjem osnovnih podataka (ime, prezime, razred i odjeljenje) putem e-maila pedagogici Vanji Rakočević na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

gimnazijapg@t-com.me;

skola@gim-pg.edu.me;